site ustu

Arsuz Basını, Palmiye Hastanesine Emanet

Arsuz Gazeteciler Cemiyeti üyeleri için indirimli sağlık protokolü imzalandı.

16:08:58 | 2019-10-28

Arsuz Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ile aileleri Özel Palmiye Hastanesinden indirimli sağlık hizmeti alacak.

 

            Özel Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Mithat CERİTBİNMEZ ile Arsuz Gazeteciler Cemiyeti başkanı Alkan TAT bir araya gelerek özel indirimli protokole imza attı.

 

              Gazeteciler Cemiyeti başkanı Alkan TAT, “Gazeteci arkadaşlarımızın yaşam kalitesini arttırmak, mevcut şartları iyileştirmek adına bu gün burada imzaladığımız protokol ile Cemiyet üyeleri ve aileleri 7 gün 24 saat sağlık hizmetinden indirimli olarak faydalanabileceğini ifade ederek. Özel Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Mithat Ceritbinmez ile Palmiye Hastanesi ailesine basın mensuplarına gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.

 

               Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlıkta Verimlilik, Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan denetlemeden 100 üzerinden 93,5 puan alarak, kendi alanındaki kalitesi tescillenen Özel Palmiye Hastanesinin Yönetim Kurulu Üyesi Mithat CERİTBİNMEZ indirimli sağlık hizmeti Protokolümüzün hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 

               Arsuz Gazeteciler Cemiyeti 2. Başkanı Sedat SAHİLLİ’nin hazır bulunduğu protokol ile belirlenen İndirim Oranları Üye gazetecilere SMS ve e- Mail ile bildirilecektir.

-- Adversting 6 REKLAM ALANI --
ETİKET :   Mithat Ceritbinmez Alkan Tat palmiye hastanesi sedat sahilli

Tümü